Doplňky

Zvolené téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  bvcbvc a poslední změna proběhla před 1 rok, 3 měsíců.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 16 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #597 Odpověď

  Stela

  Mě by zajímalo , jestli mohu užívat více výživových doplňků najednou a co si o tom myslíte, nebo jestli s tím máte zkušenost?

  #598 Odpověď

  Klara

  Já jsem zkusila už několik doplňků, ale neužívala jsem je najednou.. Nejdříve jeden a když mi nevyhovoval zkusila jsem něco jiného, ale najednou jsem několik nikdy neužívala. Pak jak budete vědět který vám zabírá a pomáhá??

  #629 Odpověď

  Stela

  Kláro dík a co máte vyzkoušené a co byste mi doporučila?

  #630 Odpověď

  Klara

  Teď zrovna používám Hyalfit gel. Vyzkoušela jsem také colafit, artrofit a pak ještě přírodní receptury 🙂 🙂

  #840 Odpověď

  Adel

  Jaká kloubní výživa je dobrá? Pomůže nějaká rychle od bolesti?

  #848 Odpověď

  MirAndr

  Zkus se v lékárně zeptat po Gelactiv Proteo Enzyme Q mně hodně pomohla, ona nějak kombinuje tu výživu s enzymy takže má protizánětlivé a protibolestivé účinky a rychle pomáhá od bolesti, já jsem cítila úlevu už po dvou týdnech.

  #850 Odpověď

  Adel

  Tak to je rychle to bych potřebovala! A jak dlouho se musí užívat. Doufám že není potřeba brát nějak hodně tablet za den, já na to nedokážu myslet

  #853 Odpověď

  MirAndr

  Berou se jenom dvě tablety denně takže to je jako nic a brala jsem asi 2 měsíce, ale jak jsem psala pomohlo to mnohem dřív.

  #17921 Odpověď

  Richard

  Já jsem na radu doktora začal brát pravidelně Hyalfit a ten mi po nějaké době skutečně pomohl. Není to ale proti bolesti, spíše jako prevence nebo při mírnějších problémech.

  #17922 Odpověď

  Lada

  Zkoušela jsem brát na bolavé klouby různé gely ale na tom se člověk kolikrát nedoplatí… Beru teď každé ráno Hyalfit, ten zabral na moje staré klouby asi nejlépe 🙂

  #17923 Odpověď

  Michal

  O tom Hyalfitu jsem už slyšel, jaký je oproti třeba mastím apod.?

  #17924 Odpověď

  Kryštof

  Michal: Hodně mastí je vytvořeno hlavně jako pomoc při akutních problémech protože mazáním se ty látky vstřebávají do místa bolesti. Hyalfit ti sice taky pomůže když se objeví problémy, ale až po nějaké době a proto si myslím že je lepší ho brát dlouhodobě hlavně preventivně nebo na doléčení.

  #17925 Odpověď

  Adam

  S hyalfitem mám taky dobré zkušenosti. Bral jsem ho na doporučení ortopeda 2 měsíce po lehkém zranění kolena z badmintonu a když jsem ho doužíval tak bylo koleno jako předtím 🙂 Chodil jsem však zároveň asi 2 týdny na rehabilitace.

  #17926 Odpověď

  Jana

  Prosím prosím ten hyalfit je na předpis? Z toho co jsem si četla to bude přesně to co potřebuju 🙂

  #17927 Odpověď

  Stanislav

  Určitě není na předpis 🙂 V lékárně se většinou dá koupit balení co vydrží na 2 měsíce a bere se to akorát 1x denně. Mě pomáhá hodně a proto si ho kupuju pravidelně vždyžcky na ty 2 měsíce, pak si dám měsíc pauzu a pak ho zas koupím.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 16 celkově)
Odpovědět: Doplňky
Informace o Vás: